Wydobywanie i sprzedaż kruszywa Żwirownia Teodorów, Żwirownia Wola Będkowska
PROMOCJA

 

Piach siany do murowania. Transport na budowę - Łódź oraz okolice, szybko i terminowo. W konkurencyjnej cenie. Transport od 10 T do 30 T. Zapraszamy do kontaktu z  naszą firmą.  Kontakt tel. +48 668 829 106

                       

AKTUALNOŚCI

Oferta 2018

W ofercie na rok 2018 znajdziecie Państwo szeroki wybór kruszywa oraz usług budowlanych.

więcej>>

Oferta świadczonych usług na rok 2018

Poszerzyliśmy zakres naszych usług na rok 2018 !!! Zapraszamy do zapoznania się z nimi !

więcej>>

Oferta 2017

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta na nadchodzacy rok.

więcej>>

Odwierty geologiczne

Kompleksowe badania geologiczne pozwolą ustalić przydatność i wewnętrzną budowę danego terenu, z uwzględnieniem niekorzystnych czynników, które oddziałują na podłoże. Jest to wiedza niezbędna zarówno dla osób prywatnych, posiadających dany teren, jak i firm, które zamierzają rozpocząć inwestycje budowlane. Z tego powodu doradzamy i wykonujemy badania gruntów dla klientów indywidualnych oraz klientów firmowych. Nasze usługi geologiczne pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania i uchronią Państwa przed niewłaściwym zagospodarowaniem terenu. Na życzenie klienta możemy podjąć się poszukiwania złoża kruszywa naturalnego na wskazanym przez klienta terenie.

Oferujemy Państwu pomoc i fachowe doradztwo w zakresie uzyskania niezbędnej dokumentacji geologicznej oraz koncesji, która zezwala na rozpoczecie wydobycia kruszywa naturalnego. Wykonujemy odwierty geologiczne i pobieramy próbki do badań laboratoryjnych. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi geologami, którzy na Państwa życzenie doradzą i określą dokładne możliwości wydobycia kruszywa naturalnego na danym terytorium.

Naszym Klientom pomagamy w sporządzeniu niezbędnej dokumentacji do otrzymania koncesji na wiercenia geologiczne i wydobycie złóż surowca. Aby była ona poprawnie przygotowana, należy podejść do każdego zlecenia indywidualnie. Wykwalifikowana, młoda i ambitna załoga naszej firmy dokłada wszelkich starań, aby przeprowadzić klientów przez pełen proces uzyskania koncesji. Dbałość o każdy szczegół jest gwarantem obustronnego zadowolenia! Badania geologiczne gruntów przeprowadzamy na terenie całej Polski. Co więcej, dysponujemy innowacyjnym oprzyrządowaniem wiertniczym, które zamontowane na samochodzie typu pick-up z napędem 4x4, umożliwia wiercenia w najtrudniejszych warunkach do 30 mb. Dzięki takim przyrządom i zdobytemu doświadczeniu, poszukiwanie złóż oraz odwierty geologiczne wykonywane są rzetelnie i terminowo.


W zakresie naszej działalności znajdują się:

  • odwierty rozpoznawcze złóż kruszywa naturalnego,
  • wiercenia do dokumentacji geologicznej,
  • pobieranie i opisywanie próbek z poszczególnych otworów,
  • pomoc w uzyskaniu koncesji,
  • wiercenia pod inwestycję budowlane, fermy wiatrowe,
  • badania gruntów, badania geotechniczne,
  • poszukiwanie złóż we wskazanym przez klienta terenie,

wiertnica geologiczna

kontakt łódź KONTAKT KRUSZLAND
Łódź

Sebastian Głowacki

tel.: 668 829 106
e-mail: kruszland@gmail.com ramka
STRONA GŁÓWNA OFERTA ODWIERTY GEOLOGICZNE NASZE KOPALNIE CENNIK AKTUALNOŚCI KONTAKT Strony internetowe Łódź
Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X